Z

E

N

INTERACTIVE

&

DESIGN

PROMOSYON
ÜRÜNLER !

REKLAM

GÖRSEL TASARIM

UYGULAMA

KATALOG

BROŞÜR

INSERT

hayalinizdeki tasarımları
gerçeğe dönüştürün !

KURUMSAL KİMLİK ÇALIŞMASI

LOGO

FATURA & İRSALİYE

KARTVİZİT

DESIGN OFFICE

TABELA

biz buradayız
demenin en kolay yolu !

Fuar reklam organizasyon; fuar, teknolojide meydana gelen gelişmelerin, bilgi ve değişimlerin insanlara duyurulması, yeni ürünlerin tanıtılması ve eski ürünlerin sergilendiği pazar ve satın alma işleri ve geleceğe dair ticari ilişkiler ve antlaşmalar için belirli zaman aralıklarıyla gerçekleştirilen aynı zamanda ülkeler arasında kültürel ve ticari ilişkilere de büyük katkıda bulunan bir kaç güne yayılmış etkinlik ve tanıtım organizasyonudur. Katılımcı firmalar müşterileri ile bir araya gelerek çeşitli iş görüşmeleri ve tanıtımlar yaparlar. Fuarlar bünyesinde çok sayıda konuk ve ziyaretçi ağırlayan organizasyonlardır. Fuarlarda her türlü ekonomik faaliyet türünün standlarını görmek mümkün. Genellikle sanayici üretici ve tüketicilere yer verilmektedir.

Fuar reklam organizasyonunda stantlarının düzenlenme aşaması;

İlk olarak konulacak standların dizaynı ve düzeni planlanır. Daha sonra Fuar stantının reklamı için yapılacak olan tanıtım aktiviteleri belirlenir. Bu çalışma doğrultusunda Fuar reklam organizasyonunda kullanılacak  görsel dijitalbaskı uygulamaları, tabela, kutu harf, paslanmaz ışıklı harf, pleksi ışıklı harf, dekota ışıklı harf ve pleksi stand tasarıma uygun bir şekilde profesyonel ekimizce fuar stantları üzerine yerleştirilir ve ürün sergilemeleri yapılır.

Fuar çeşitleri;

Genel, ihtisas, tüketici, solo, entegre, ulusal ve bölgesel fuarlar, uluslararası fuarlar ve son olarak da Expo “uluslararası sergi” organizasyonlarıdır.

Fuar reklam organizasyonuna destek reklam ajansı.

Çalışmalarımızdan bazıları