1
2
3
4
[object object] Paslanmaz Harf paslanmaz harf 1
1

PASLANMAZ HARF

2

PASLANMAZ KUTU HARF

3

PASLANMAZ FİLELİ HARF

4

İMALAT

PASLANMAZ  HARF  NEDİR ?

Paslanmaz harf tabela; Günümüz şartlarına uygun modern ve en şık ışıklı veya ışıksız tabela modelidir. Uzun ömürlü ve kullanıma göre dizayn edilmektedir. Kutu harf yapımında kullanılan malzemeler; krom paslanmaz çelik, mat paslanmaz çelik ve altın paslanmaz çelik malzemelerdir. Bu malzemeler her türlü hava şartına dayanıklı ve uzun ömürlüdür.

İmalat aşaması krom harflerin ön yüzeylerinde 304 kalite 1.2mm krom sac, yan yüzeylerinde 0.60mm veya 0.70mm krom çelikten imal edilmektedir. Gerekli grafik tasarımı yapıldıktan sonra harflerin ön yüzeyleri lazerle kesildikten sonra yan yüzey şeritlerini giyotin makaslarla kesip imalata hazır hale getirilmektedir. Daha sonra krom harflerin, yan bantları el veya büküm makinesi ile şekillendirmek suretiyle gümüş lehim kaynağı kullanarak, ön yüzeyleri ile birleştirilir.

Daha temiz ve parlak bir yüzey için harflere polisaj işlemi uygulanır. Polisaj işlemi bitirilmiş krom harflerin; son olarak harfler ışıklı istenmiş ise harflerin içerisine su geçirmez modül ledler monte ederek, harfin üretim aşaması tamamlanır. Bu şekilde üretilen harflere , paslanmaz harf, krom harf, satine harf, gold harf, altın harf, pirinç harf, boyalı harf, fileli harf, boyalı harf, ışıklı harf, ışıksız harfharf büküm, paslanmaz kutu harf, ışıklı paslanmaz harfpaslanmaz kabartma harf, paslanmaz harfli tabela, paslanmaz kutu harfli tabela de denmektedir.

Uygulama aşaması; Montaja uygulama esnasında çıkabilecek sorunları tecrubemizle elde ettiğimiz çözüm yolları ve profosyonel ekibimizle sonuca en hızlı ve pratik şekilde ulaşacak şekilde başlarız. İmalatı yapılan harfler duvar, ahşap, kompozit, şık bir tasarıma sahip paslanmaz veya boyalı demir ızra üzerine ileride olabilecek değişiklik, taşınma ve tamirat unsurlarıda göz önünde bulundurularak pratik montaj aparatları kullanılarak uygulacağı zenime montaj edilir. Böylece sorunsuz ve yüzdeyüz müşteri memnuniyeti odaklı bir projemizi daha tamamlamış oluruz.

Uygun projelerinizde birlikte çalışmak dileğiyle…

Paslanmaz Harf [object object] Paslanmaz Harf Paslanmaz Harf 1500x430

Çalışmalarımızdan bazıları

[object object] Paslanmaz Harf THY 2
[object object] Paslanmaz Harf borsa logo
[object object] Paslanmaz Harf turkcell 2
[object object] Paslanmaz Harf Arcadium 1
[object object] Paslanmaz Harf Sur Yapi 1
[object object] Paslanmaz Harf Hilton 1
[object object] Paslanmaz Harf eyup belediye 1
[object object] Paslanmaz Harf Aban 1
[object object] Paslanmaz Harf The Marmara 1
[object object] Paslanmaz Harf Rixos 1
[object object] Paslanmaz Harf Sinpas Istanbul 1
[object object] Paslanmaz Harf Sheraton Adana 1
[object object] Paslanmaz Harf Armada 1
[object object] Paslanmaz Harf IBB 1
[object object] Paslanmaz Harf Atlantis Royal 1
[object object] Paslanmaz Harf Bati Sehir 1
[object object] Paslanmaz Harf Regnum 1