[object object] Grafik Tasarım fuar reklam organizasyon 3 1

Organizasyon

Reklam

Fuar

[object object] Grafik Tasarım bg 8 1[object object] Grafik Tasarım Shopping Bag 1[object object] Grafik Tasarım clock2 1[object object] Grafik Tasarım kalem 1[object object] Grafik Tasarım paper notes 1[object object] Grafik Tasarım slide concept1 1[object object] Grafik Tasarım women 1

PROMOSYON
ÜRÜNLER !

[object object] Grafik Tasarım graphic design 2 1[object object] Grafik Tasarım images 42 2

REKLAM

GÖRSEL TASARIM

UYGULAMA

[object object] Grafik Tasarım katalog 1 1

KATALOG

BROŞÜR

INSERT

hayalinizdeki tasarımları
gerçeğe dönüştürün !

[object object] Grafik Tasarım kurumsal kimlik calismasi 1 1

KURUMSAL KİMLİK ÇALIŞMASI

LOGO

FATURA & İRSALİYE

KARTVİZİT

[object object] Grafik Tasarım tabela 1 1

DESIGN OFFICE

TABELA

biz buradayız
demenin en kolay yolu !

Grafik Tasarım Nedir ?

Grafik Tasarım; bir mesajı iletmek, bir görseli geliştirmek veya bir düşünceyi görselleştirmek için metnin ve görsellerin algılanabilir ve görülebilir bir düzlemde, iki boyutlu veya üç boyutlu olarak organize edilmesini içeren yaratıcı bir süreçtir. Baskı, ekran, hareketli film, animasyon, iç mimari, ambalaj tasarımı gibi birçok ortamda dijital veya dijital olmayacak bir şekilde uygulanabilir. Grafik tasarımında ve grafik sanatlarda, görsel sanatların temel ilkeleri olan hizalama, denge, karşıtlık, vurgulama, hareket, görüntü, oran, yakınlık, tekrarlama, ritim, ve birlik geçerlidir.

Grafiker Almanca Graphiker kelimesinin karşılığı, Grafik Tasarımcı ise İngilizce Graphic Designer kelimesinin karşılığı olup aynı manaya gelmektedir. Grafiker veya Grafik tasarımcı unvanına sahip olabilmek için eğitimden geçmek gerekmektedir.

Grafik TasarımReklam Ajansı

[object object] Grafik Tasarım images 42 2 300x200