grafik tasarım Grafik Tasarım fuar reklam organizasyon 3 1

Organizasyon

Reklam

Fuar

grafik tasarım Grafik Tasarım bg 8 1grafik tasarım Grafik Tasarım Shopping Bag 1grafik tasarım Grafik Tasarım clock2 1grafik tasarım Grafik Tasarım kalem 1grafik tasarım Grafik Tasarım paper notes 1grafik tasarım Grafik Tasarım slide concept1 1

PROMOSYON
ÜRÜNLER !

grafik tasarım Grafik Tasarım women 1
grafik tasarım Grafik Tasarım graphic design 2 1grafik tasarım Grafik Tasarım images 42 2

REKLAM

GÖRSEL TASARIM

UYGULAMA

grafik tasarım Grafik Tasarım katalog 1 1

KATALOG

BROŞÜR

INSERT

hayalinizdeki tasarımları
gerçeğe dönüştürün !

grafik tasarım Grafik Tasarım kurumsal kimlik calismasi 1 1

KURUMSAL KİMLİK ÇALIŞMASI

LOGO

FATURA & İRSALİYE

KARTVİZİT

grafik tasarım Grafik Tasarım tabela 1 1

DESIGN OFFICE

TABELA

biz buradayız
demenin en kolay yolu !

Grafik Tasarım Nedir ?

Grafik Tasarım; bir mesajı iletmek, bir görseli geliştirmek veya bir düşünceyi görselleştirmek için metnin ve görsellerin algılanabilir ve görülebilir bir düzlemde, iki boyutlu veya üç boyutlu olarak organize edilmesini içeren yaratıcı bir süreçtir. Baskı, ekran, hareketli film, animasyon, iç mimari, ambalaj tasarımı gibi birçok ortamda dijital veya dijital olmayacak bir şekilde uygulanabilir. Grafik tasarımında ve grafik sanatlarda, görsel sanatların temel ilkeleri olan hizalama, denge, karşıtlık, vurgulama, hareket, görüntü, oran, yakınlık, tekrarlama, ritim, ve birlik geçerlidir.

Grafiker Almanca Graphiker kelimesinin karşılığı, Grafik Tasarımcı ise İngilizce Graphic Designer kelimesinin karşılığı olup aynı manaya gelmektedir. Grafiker veya Grafik tasarımcı unvanına sahip olabilmek için eğitimden geçmek gerekmektedir.

Grafik TasarımReklam Ajansı

grafik tasarım Grafik Tasarım images 42 2