• Tasarım
  İmalat & Uygulama

  Reklam ajansı; Fuar Reklam Organizasyon, Grafik Tasarım, Web Tasarım, Dijital Baskı, Matbaa, Katalog, Broşür, Davetiye, Promosyon Ürünler, Kurumsal Kimlik Çalışması, Fatura, İrsaliye, Tabela, Paslanmaz Harf, Pleksi Harf, Magnet ve Karton Poşet imalatı alanlarında hizmet veriyoruz.

  REKLAM AJANSI
  Reklam Ajansı
 • Yeni
  Eczane Tabelası

  Yeni Eczane Tabelası. Ülkemizde faaliyet gösteren eczanelerin tabelalarında yeni standart. Yönetmeliğe uygun eczane tabelası, yeni eczane tabelaları imalatı.

  YENİ ECZANE TABELASI
  Yeni Eczane Tabelası
 • IŞIKLI DÜNYA HARİTASI

  Paslanmaz çelik, aluminyum ve galvaniz uygulama. Tercihe göre direk metal yüzeyleri kullanabilir veya istenilen rall rengine boyayarak uygulama yapılabilir. Haritanın üzerinde...

  IŞIKLI DÜNYA HARİTASI
  Işıklı Dünya Haritası
 • Tabela
  İç ve Dış Mekan Uygulamalar

  Tabela; Açıkhava ışıklı, ışıksız yol ve çatı tabelası. Totem, kutu harf, paslanamz harf kompozit oyma, vinil germe, led panel, neon, kayan yazı tabela imalatı

  DIŞ MEKAN TABELA
  Tabela
 • Paslanmaz
  Kutu Harf

  Paslanmaz harf, paslanmaz kutu harf, harf büküm, krom harf, gold harf, pirinç harf, fileli harf, satine harf, gemi, yat, ışıklı, ışıksız harf imalat ve montaj.

  PASLANMAZ HARF
  Paslanmaz Harf
 • Çatı
  Tabelası

  Çatı tabelası, bina, otel, avm, hastane, rezidans tabelası, alüminyum harf, alüminyum ışıklı büyük harf, açık hava reklamcılığı, imalat ve montaj.

  ÇATI TABELASI
  Çatı Tabelası
 • Katalog
  & Broşür

  Reklam ajansı; Katalog, broşür, el ilanı, insert, dergi, afiş tasarımı, görsel çekimi ve baskı işlemi. Hedef kitleye göre profesyonel tasarımlar gerçekleştiriyoruz.

  Katalog & Broşür
  Katalog
 • Fuar
  Reklam Organizasyonu

  Fuar reklam organizasyon görsel dijital baskı uygulama, tabela, kutu harf, paslanmaz ışıklı harf, pleksi ışıklı harf, dekota ışıklı harf ve pleksi stand imalat.

  FUAR REKLAM ORGANİZASYONU
  Fuar Reklam Organizasyon
 • Kurumsal
  Kimlik Çalışması

  Reklam ajansı; Kurumsal kimlik, pazarlamada, bir kurumun görünen yüzüne verilen isimdir. Kurumun kendini ifade etme şeklidir. Bu ifade belli sınırları çizilmiş ve genellikle değişmez bir ifadedir.

  Kurumsal Kimlik Çalışması
  Kurumsal Kimlik Çalışması
 • Pleksi
  Kutu Harf

  Pleksi harf, pleksi kutu harf, paslanmaz yüzeyli pelksi kutu harf, ışıklı pleksi kutu harf, pleksi tabela, akrilik bombeli harf, pleksi kabartma harf imaltı.

  PLEKSİ HARF
  Pleksi Harf
 • Magnet
  Mıknatıslı Etiket

  Reklam ajansı; Buzdolapların vazgeçilmez kapak süsleri olan magnetler, bir çok yerde kullanılan dekoratif objelerdir. Arka kısmı mıknatıslı, ön yüzü farklı renk, ebat, şekil ve yapıda olan magnetler çok iyi bir dekoratif reklam aracıdır.

  MAGNET
  Magnet
 • Karton
  Poşet & Çanta

  Reklam ajansı; Plastik poşet çantaların doğada hızlı bir şekilde dönüşümün olmaması zaman içinde karton çantaya rağbet olmaya başlamıştır. Hediyelik mağazalar, kuyumcular, kozmetik firmaları, giyim, ayakkabı firmalarında genelde...

  KARTON POŞET
  Karton Poşet
 • Davetiye

  Reklam ajansı; Davetiye toplantı, nişan, düğün, nikah, kına, sünnet, seminer, organizasyon, özel günler, yemek, duyuru, çağrı, açılış gibi etkinliklere katılması istenilen kişilere duyurma ve çağrı amaçlı yazılan kısa mektuplardır. Özel olarak hazırlanmış kâğıtlara basılarak seçilmiş kartın davetiyenin içeriğine uygun olmasına dikkat edilir.

  DAVETİYE
  Davetiye

Reklam ajansı; Tasarım, imalat ve uygulama.

Tecrübe ve bilgi birikimimiz ile müşterilerimize Fuar Organizasyon, Grafik Tasarım, Web Tasarım, Dijital Baskı, Matbaa, Promosyon Ürünler, Kurumsal Kimlik Çalışması, Katalog, Broşür, Fatura, İrsaliye, Kartvizit, Açıkhava Reklamcılığı, Tabela, Çatı Tabelası, Paslanmaz Harf, Paslanmaz Kutu Harf, Pirinç ve Bronz Eskitme Harf, Yeni Eczane Tabelası, Pleksi Harf, Totem, Neon Harf, Yönlendirme Levhaları, Magnet, Karton Poşet ve Davetiye alanlarında referanslarımız ve her geçen gün artan müşteri portföyümüz ile yeni teknolojiler eşliğinde hızlı, kaliteli ve profesyonel hizmetler sunmaktayız.

Reklam Ajansı

Reklam Ajanso

Diğer Hizmetlerimiz

Fuar Reklam Organizasyon

Kurumsal Kimlik Çalışması

Kurumsal kimlik, pazarlamada, bir kurumun görünen yüzüne verilen isimdir. Kurumun kendini ifade etme şeklidir. Bu ifade belli sınırları çizilmiş ve genellikle değişmez bir ifadedir.
Kurumu anımsatacak bir tasarımın ne ölçülerde ve nasıl kullanılması gerektiğini belirten kurumsal kimlik kitabı bu sistemin vazgeçilmez öğesidir.

Katalog & Broşür

Katalog hazırlarken öncelikle dikkat edilmesi gereken nokta, içerisindeki ürün ve/veya hizmetlere ait detayların kolayca anlaşılabiliyor olmasıdır.
 
Kataloglar genel olarak çok sayfalı ürünlerdir.Baskı sonrasında yapılan uygulamalar sayesinde (lak, selefon, yaldız baskı vb.) hem kaliteleri artırılmakta hem de görsel olarak daha estetik bir hale getirilmektedir.
Fuar Reklam Organizasyon
Fuar Reklam Organizasyon

Tabela

Açıkhava reklamları dendiğinde kapı önünde bulunan bir yönlendirme levhasından başlayıp, bina reklam giydirme, cam görsel kaplama, araç reklam giydirme, cephe giydirme, kabartma kutu harf, ışıklı ve ışıksız tabela, yol ve çatı tabelası, totem gibi her türlü reklam çalışmasını Açıkhava reklamları olarak değerlendirebiliriz.
 
Uygulama yapılan alanlar arasında yol, vinç, avm, residence, bina, çatı, cephe, fırın, market, pastane,  bakkal, cafe, büfe, eczane, hastane, galeri, kuyumcu, kuru  temizleme vs. yerler bulunmaktadır.
 

Paslanmaz Kutu Harf

Uygulama aşaması; Montaja uygulama esnasında çıkabilecek sorunları tecrubemizle elde ettiğimiz çözüm yolları ve profosyonel ekibimizle sonuca en hızlı ve pratik şekilde ulaşacak şekilde başlarız.
 
İmalatı yapılan harfler duvar, ahşap, kompozit, şık bir tasarıma sahip paslanmaz veya boyalı demir ızgara üzerine ileride olabilecek değişiklik, taşınma ve tamirat unsurlarıda göz önünde bulundurularak pratik montaj aparatları kullanılarak uygulacağı zenime montaj edilir.
Fuar Reklam Organizasyon
Fuar Reklam Organizasyon

Yeni Eczane Tabelası

Ülkemizde faaliyet gösteren eczanelerin tabelalarında aynı standartların kullanılmasını sağlayarak hastaların eczanelere erişiminin kolaylaştırılması, farklı standartlarda eczane tabelası kullanılması halinde ortaya çıkan görsel kirlilik, erişim zorluğu ve eczaneler arasındaki haksız rekabetin önlenmesi sağlamak amacıyla aynı standartlarda eczane tabelası kullanılması amaçlanmıştır.
 
“Yeni Eczane Tabelası” ” E Tabela”

Pleksi Harf

İşlemi bitirilmiş pleksi harflerin; son olarak ışıklı istenmiş ise harflerin içerisine su geçirmez modül ledler monte ederek üretim aşaması tamamlanır.
 
Bu şekilde üretilen harflere pleksi harf, pleksi kutu harf, paslanmaz yüzeyli pleksi kutu harf, ışıklı pleksi kutu harf, pleksi tabela, pleksi fileli harf, ışıklı kutu harf, akrilik harf,  pleksi şişirme harf, kabartma harf,  pleksi kabartma harf de denmektedir.
Fuar Reklam Organizasyon