1
2
3
4
paslanmaz harf Paslanmaz Harf paslanmaz harf 1
1

PASLANMAZ HARF

2

PASLANMAZ KUTU HARF

3

PASLANMAZ FİLELİ HARF

4

İMALAT

PASLANMAZ  HARF  NEDİR ?

Paslanmaz harf tabela; Günümüz şartlarına uygun modern ve en şık ışıklı veya ışıksız tabela modelidir. Uzun ömürlü ve kullanıma göre dizayn edilmektedir. Kutu harf yapımında kullanılan malzemeler; krom paslanmaz çelik, mat paslanmaz çelik ve altın paslanmaz çelik malzemelerdir. Bu malzemeler her türlü hava şartına dayanıklı ve uzun ömürlüdür.

İmalat aşaması krom harflerin ön yüzeylerinde 304 kalite 1.2mm krom sac, yan yüzeylerinde 0.60mm veya 0.70mm krom çelikten imal edilmektedir. Gerekli grafik tasarımı yapıldıktan sonra harflerin ön yüzeyleri lazerle kesildikten sonra yan yüzey şeritlerini giyotin makaslarla kesip imalata hazır hale getirilmektedir. Daha sonra krom harflerin, yan bantları el veya büküm makinesi ile şekillendirmek suretiyle gümüş lehim kaynağı kullanarak, ön yüzeyleri ile birleştirilir.

Daha temiz ve parlak bir yüzey için harflere polisaj işlemi uygulanır. Polisaj işlemi bitirilmiş krom harflerin; son olarak harfler ışıklı istenmiş ise harflerin içerisine su geçirmez modül ledler monte ederek, harfin üretim aşaması tamamlanır. Bu şekilde üretilen harflere , paslanmaz harf, kutu harf, krom harf, satine harf, gold harf, altın harf, pirinç harf, boyalı harf, fileli harf, ışıklı harf, ışıksız harfharf büküm, paslanmaz kutu harf, ışıklı paslanmaz harfpaslanmaz kabartma harf, paslanmaz harfli tabela de denmektedir.

Uygulama aşaması; Montaja uygulama esnasında çıkabilecek sorunları tecrubemizle elde ettiğimiz çözüm yolları ve profosyonel ekibimizle sonuca en hızlı ve pratik şekilde ulaşacak şekilde başlarız. İmalatı yapılan harfler duvar, ahşap, kompozit, şık bir tasarıma sahip paslanmaz veya boyalı demir ızra üzerine ileride olabilecek değişiklik, taşınma ve tamirat unsurlarıda göz önünde bulundurularak pratik montaj aparatları kullanılarak uygulacağı zenime montaj edilir. Böylece sorunsuz ve yüzdeyüz müşteri memnuniyeti odaklı bir projemizi daha tamamlamış oluruz.

Uygun projelerinizde birlikte çalışmak dileğiyle.

Paslanmaz harf ve paslanmaz kutu harf   çalışmalarımız ?

Paslanmaz Harf paslanmaz harf Paslanmaz Harf Paslanmaz Harf 1500x430

Çalışmalarımızdan bazıları

paslanmaz harf Paslanmaz Harf THY 2
paslanmaz harf Paslanmaz Harf borsa logo
paslanmaz harf Paslanmaz Harf ATGV 1
paslanmaz harf Paslanmaz Harf turkcell 2
paslanmaz harf Paslanmaz Harf Arcadium 1
paslanmaz harf Paslanmaz Harf Sur Yapi 1
paslanmaz harf Paslanmaz Harf Hilton 1
paslanmaz harf Paslanmaz Harf eyup belediye 1
paslanmaz harf Paslanmaz Harf Aban 1
paslanmaz harf Paslanmaz Harf The Marmara 1
paslanmaz harf Paslanmaz Harf Rixos 1
paslanmaz harf Paslanmaz Harf Sinpas Istanbul 1
paslanmaz harf Paslanmaz Harf Sheraton Adana 1
paslanmaz harf Paslanmaz Harf Armada 1
paslanmaz harf Paslanmaz Harf IBB 1
paslanmaz harf Paslanmaz Harf Atlantis Royal 1
paslanmaz harf Paslanmaz Harf Bati Sehir 1
paslanmaz harf Paslanmaz Harf Regnum 1