Banko Arkası Tabela Nedir?

Banko arkası tabela; Ofis içerisinde ve fuar standlarında kurumsal reklam araçları olarak kullanır. İç konsepte uygun olarak yapılan bu uygulamalar toplantı odası, bekleme salonu ve karşılama bankoları arkasında kullanılır. Bu çalışmalarda maximum duvardan yükseklik “kabartması” 20mm civarında olmalıdır. Daha kalın uygulamalar yapılsada çok estetik olmamaktadır. Minimum incelikte ve soft aydınlatmalı çalışmalar daha estetik durmaktadır. Genellikle minimum 1.5mt genişlik ve orantılı yükseklik kullanılarak yapılan çalışmalarda 5mm, 10mm, 15mm, 20mm pleksi, pleksi üzeri paslanmaz uygulama, 10mm, 20mm dekota üzeri pleksi veya paslanmaz uygulama, ışıklı pleksi üzeri alüminyum uygulama gibi çeşitli çalışmalar yapılmaktadır. Aynı zamanda tercihen dış mekanlarda kullanılan paslanmaz harf, paslanmaz kutu harf, alüminyum harf, pleksi harf, pleksi kutu harf gibi reklam ürünlerinin boyutları minimize edilerek kullanılabilmektedir. Bu uygulamalara karşılama tabelası, ofis tabelası, ofis logosu, banko tabelası, banko arkası tabela, iç mekan tabela ve kapı isimliği gibi isimler verilmektedir.

Özel olarak tercih edilen farklı çalışmalarda yapmaktayız. Bu çalışmalar kullanılan hammadde açısından farklılık göstermekterdir. 316 paslanmaz çelik, piriç, pririnç antik kaplama, pirinç krom kaplama, pirinç altın kaplama, pirinç füme kaplama gibi rekler ve 1mm den 10mm kalınlığa kadar malzemeler kullanılarak ışıklı veya ışıksız karşılama tabelası, ofis tabelası, ofis logosu, banko tabelası, banko arkası tabela, dünya haritası, ışıklı dünya haritası, iç mekan tabela ve kapı isimliği çalışmaları yapmaktayız. Bu çalışmalar diğer çalışmalara göre daha profesyonel görünümler sağlamaktadır.

Banko arkası tabela uygulama aşaması; Montaja uygulama esnasında çıkabilecek sorunları tecrubemizle elde ettiğimiz çözüm yolları ve profosyonel ekibimizle sonuca en hızlı ve pratik şekilde ulaşacak şekilde başlarız. İmalatı yapılan çalışma duvar, ahşap, kompozit, şık bir tasarıma sahip paslanmaz veya boyalı demir ızgara üzerine ileride olabilecek değişiklik, taşınma ve tamirat unsurlarıda göz önünde bulundurularak pratik montaj aparatları kullanılarak uygulacağı zenime montaj edilir. Böylece sorunsuz ve yüzdeyüz müşteri memnuniyeti odaklı bir projemizi daha tamamlamış oluruz.

Banko Arkası Tabela – Tasarım, İmalat, Uygulama

Banko Arkası Tabela, İç Mekan Tabela ve Ofis Tabelası

Çalışmalarımızdan bazıları