promosyon Ürünler Promosyon Ürünler fuar reklam organizasyon 3 1

Organizasyon

Reklam

Fuar

promosyon Ürünler Promosyon Ürünler bg 8 1promosyon Ürünler Promosyon Ürünler Shopping Bag 1promosyon Ürünler Promosyon Ürünler clock2 1promosyon Ürünler Promosyon Ürünler kalem 1promosyon Ürünler Promosyon Ürünler paper notes 1promosyon Ürünler Promosyon Ürünler slide concept1 1

PROMOSYON
ÜRÜNLER !

promosyon Ürünler Promosyon Ürünler women 1
promosyon Ürünler Promosyon Ürünler graphic design 2 1promosyon Ürünler Promosyon Ürünler images 42 2

REKLAM

GÖRSEL TASARIM

UYGULAMA

promosyon Ürünler Promosyon Ürünler katalog 1 1

KATALOG

BROŞÜR

INSERT

hayalinizdeki tasarımları
gerçeğe dönüştürün !

promosyon Ürünler Promosyon Ürünler kurumsal kimlik calismasi 1 1

KURUMSAL KİMLİK ÇALIŞMASI

LOGO

FATURA & İRSALİYE

KARTVİZİT

promosyon Ürünler Promosyon Ürünler tabela 1 1

DESIGN OFFICE

TABELA

biz buradayız
demenin en kolay yolu !

Promosyon Nedir ?

Promosyon, firmaların mevcut müşterilerine kendilerini ifade etmek, tanıtmak ve sahibi olduğu ürünleri tanıtmak ve pazarlamak amacı ile etkisi çok yüksek bir tanıtım aracıdır. Günümüzde birçok ürün promosyon adı altında sunulabilmektedir. Her geçen gün gelişmekte olan reklam sektöründe, firmalar promosyon ürünlerini kendileri için vazgeçilmez bir noktaya taşımışlardır. Günlük hayatta sıkça kullanılan ve sürekli elimizin altında bulunan envanterler aslında dikkat çekmiyor gibi görünseler de en büyük reklam kaynağı onlardır. Promosyon aslında özendirme anlamına gelmektedir. Bir ürünü geniş ve güncel kitlelere tanıtarak o ürünün sürümünü sağlamayı amaçlayan çalışmalar promosyon olarak adlandırılır.

Promosyon ürünleri,malzemeleri:

“Ajanda, sunum dosyası, klasör, anahtarlık, duvar saati, porselen kupa, bloknot, bayrak, kristal plaket, tükenmez tebeşir, tahta kalemi, kalemlik, t-shirt, flamalar,duvar saatleri, kalemler, saat, defter, çanta, kalem, evrak çantası, ahşap masa seti, termos bardak, plaket, dijital ürünler, tahta silgisi, mouse pad, kağıtlık, şapka, takvim, masa saatleri, kalem setleri.

Promosyon Ürünİmalat, Satış

promosyon Ürünler Promosyon Ürünler fuar reklam organizasyon 4 1

Çalışmalarımızdan bazıları