web tasarım Web Tasarım fuar reklam organizasyon 3 1

Organizasyon

Reklam

Fuar

web tasarım Web Tasarım bg 8 1web tasarım Web Tasarım Shopping Bag 1web tasarım Web Tasarım clock2 1web tasarım Web Tasarım kalem 1web tasarım Web Tasarım paper notes 1web tasarım Web Tasarım slide concept1 1

PROMOSYON
ÜRÜNLER !

web tasarım Web Tasarım women 1
web tasarım Web Tasarım graphic design 2 1web tasarım Web Tasarım images 42 2

REKLAM

GÖRSEL TASARIM

UYGULAMA

web tasarım Web Tasarım katalog 1 1

KATALOG

BROŞÜR

INSERT

hayalinizdeki tasarımları
gerçeğe dönüştürün !

web tasarım Web Tasarım kurumsal kimlik calismasi 1 1

KURUMSAL KİMLİK ÇALIŞMASI

LOGO

FATURA & İRSALİYE

KARTVİZİT

web tasarım Web Tasarım tabela 1 1

DESIGN OFFICE

TABELA

biz buradayız
demenin en kolay yolu !

Web Tasarım Nedir?

Web tasarım gelişmiş teknolojilerin en önemli yeniliklerinden olan internetin görünen yüzünün oluşturulmasıdır. İnternet; web tasarımı sayesinde bilgilendirme ve paylaşmanın en etkin yolu olmayı başarmıştır. Bir web sitesinin bize sağladığı en önemli avantaj çift taraflı ulaşımı en etkin bir şekilde sağlamasıdır. Bu nedenle diğer iletişim ve haberleşme türlerinden çok daha etkili ve ucuzdur.

Web sitesi şirket profilinizi, şahış bilgilerini ya da dilediğiniz diğer verileri bir arada toplayıp hedef kitleye ulaştırmanın en kolay yoludur.

Müşteri analizini iyi yapmalı ve en küçük ayrıntıya kadar not alınmalı ve tasarım da buradan yola çıkarak yapılmalıdır. Web sitesi için hedef bir kitle belirlemek önemlidir.  Hedef kitleye göre web tasarımı yapılması, hedefe ulaşmak açısından çok önemlidir. Kurumsal kimliğinizi ön planda tutacak ve tasarımın kalitesini ortaya koyacak renk uyumuna dikkat edilmelidir. Renklerinizi seçerken birbiri ile uyumlu, gözü yormayan, okunması kolay yazı renkleri seçilmelidir ve çok fazla renk kullanılmalıdır. İyi bir web tasarım için yapmış olduğunuz web sitesi özgün olmalıdır.

Etkili web tasarım için arama motoru optimizasyonu, anahtar kelimeler, etkileyici görseller, açıklamalar, metin içerikleri, anlaşılabilirlik, yorucu olmayan ve erişilebilirliği kolay olan tasarımlar en önemli etkenlerdir. Ziyaretçiniz “işte bu” dediğinde amacınıza ulaşmışsınız demektir.

Web TasarımYazılım

web tasarım Web Tasarım images 42 2

Çalışmalarımızdan bazıları