Organizasyon

Reklam

Fuar

PROMOSYON
ÜRÜNLER !

REKLAM

GÖRSEL TASARIM

UYGULAMA

KATALOG

BROŞÜR

INSERT

hayalinizdeki tasarımları
gerçeğe dönüştürün !

KURUMSAL KİMLİK ÇALIŞMASI

LOGO

FATURA & İRSALİYE

KARTVİZİT

DESIGN OFFICE

TABELA

biz buradayız
demenin en kolay yolu !

Fuar Reklam Organizasyon Nedir ?

Fuar reklam organizasyon; fuar, teknolojide meydana gelen gelişmelerin, bilgi ve değişimlerin insanlara duyurulması, yeni ürünlerin tanıtılması ve eski ürünlerin sergilendiği pazar ve satın alma işleri ve geleceğe dair ticari ilişkiler ve antlaşmalar için belirli zaman aralıklarıyla gerçekleştirilen aynı zamanda ülkeler arasında kültürel ve ticari ilişkilere de büyük katkıda bulunan bir kaç güne yayılmış etkinlik ve tanıtım organizasyonudur. Katılımcı firmalar müşterileri ile bir araya gelerek çeşitli iş görüşmeleri ve tanıtımlar yaparlar. Fuarlar bünyesinde çok sayıda konuk ve ziyaretçi ağırlayan organizasyonlardır. Fuarlarda her türlü ekonomik faaliyet türünün standlarını görmek mümkün. Genellikle sanayici üretici ve tüketicilere yer verilmektedir.

Fuar Standı Nedir?

Fuar Standı, katılım gösterdiğiniz herhangi bir fuarda fuar süresince kullanmış olduğunuz ofisiniz ve showroomunuzdur. Fuar süresince müşterileriniz, rakipleriniz ve sektör içinden dostlarınız standınızı ziyaret ederek ürünlerinizden ve yeniliklerinizden haberdar olur. Dolayısıyla yaptırmış olduğunuz stant sizi ve firmanızı ne kadar iyi temsil eder ve iyi bir izlenim bırakırsa fuardan o kadar olumlu sonuçlar almanızı sağlayacaktır.

Fuar standınızın tasarımına karar verirken sizi en iyi şekilde temsil edecek stant olması dikkat edilmesi gereken en önemli faktördür. Fuar Standınıza karar vermeden önce stant modelleri, çeşitleri ve türleri hakkında bilgi sahibi olmanız fuar reklam organizasyon işinizi daha kaliteli bir şekilde yaptırmanızı sağlayacaktır.

Ön araştırmanızı yaparken fiyat farklılıklarını oluşturan sebepleri önceden araştırarak bilmeniz durumunda hangi ücreti hangi hizmet ve malzeme karşılığında ödeyeceğinizi de bilebilirsiniz.

Fuar Stand Hizmetlerimiz;

Ahşap Fuar Standı, Modüler Fuar Standı, Ürün Teşhir Standı, Ahşap Kongre Standı, Modüler Kongre Standı

Fuar reklam organizasyonunda stantlarının düzenlenme aşaması;

İlk olarak konulacak standların dizaynı ve düzeni planlanır. Daha sonra Fuar stantının reklamı için yapılacak olan tanıtım aktiviteleri belirlenir. Bu çalışma doğrultusunda Fuar reklam organizasyonunda kullanılacak  görsel dijitalbaskı uygulamaları, tabela, kutu harf, paslanmaz ışıklı harf, pleksi ışıklı harf, dekota ışıklı harf ve pleksi stand tasarıma uygun bir şekilde profesyonel ekimizce fuar stantları üzerine yerleştirilir ve ürün sergilemeleri yapılır.

Fuar çeşitleri;

Genel, ihtisas, tüketici, solo, entegre, ulusal ve bölgesel fuarlar, uluslararası fuarlar ve son olarak da Expo “uluslararası sergi” organizasyonlarıdır.

Fuar Reklam Organizasyon – Fuar Stand İmalatı

Fuar Reklam Organizasyon

Çalışmalarımızdan bazıları